Johor DT vs Selangor FC — LIVE  1.90 / 3.30 / 3.50
Faizul K. menang RM 7,800 taruhan bola Liga Super
Liverpool vs Arsenal — Esok 03:00 MYT  2.10 / 3.40 / 2.95
Rozita M. menang RM 4,250 taruhan e-sukan Dota 2
Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen — BWF Final  2.45 / 1.55
Malaysia vs Thailand (AFF) — Malam ini 20:45 MYT  2.20 / 3.10 / 3.00
Johor DT vs Selangor FC — LIVE  1.90 / 3.30 / 3.50
Faizul K. menang RM 7,800 taruhan bola Liga Super
Liverpool vs Arsenal — Esok 03:00 MYT  2.10 / 3.40 / 2.95
Rozita M. menang RM 4,250 taruhan e-sukan Dota 2
Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen — BWF Final  2.45 / 1.55
Malaysia vs Thailand (AFF) — Malam ini 20:45 MYT  2.20 / 3.10 / 3.00
Odds Kompetitif Dikemas Kini Masa Nyata

UCS9 Odds Perlawanan — Bola Sepak, Badminton & E-Sukan Terbaik Malaysia

Semak odds perlawanan terkini untuk Liga Super Malaysia, EPL, badminton BWF, e-sukan Dota 2 dan banyak lagi — semua dalam satu platform ucs9. Odds dikemas kini setiap saat, pasaran in-play tersedia untuk perlawanan LIVE.

500+
Perlawanan setiap hari
30+
Liga & sukan diliputi
LIVE
In-play masa nyata
Cash-Out
Tersedia semua perlawanan
Platform berlesen & dipercayai
Odds dikemas kini setiap saat
Deposit via TnG, DuitNow & FPX
Sokongan 24/7 Bahasa Malaysia
ucs9

Papan Odds Perlawanan UCS9

Pilih liga atau sukan untuk lihat odds terkini. Klik mana-mana odds untuk tambah ke slip taruhan.

Dikemas kini masa nyata
🇲🇾 Liga Super MY 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 EPL 🌏 AFF / Antarabangsa 🏸 Badminton 🎮 E-Sukan

Liga Super Malaysia — Musim 2026. Odds dikemas kini setiap minit. Pasaran in-play tersedia untuk semua perlawanan LIVE.

Liga Super MY
LIVE 67'
Johor Darul Ta'zim
JDT
2 – 1
MASA NYATA
Selangor FC
SEL
JDT Menang1.45
Seri4.20
Selangor Menang6.80
Over 2.51.72
Under 2.52.05
Liga Super MY
Hari ini • 20:45 MYT
Kuala Lumpur City
KL City
VS
Terengganu FC
TFC
KL City2.15
Seri3.10
Terengganu3.00
Over 1.51.55
Under 1.52.35
Liga Super MY
Esok • 20:45 MYT
Kedah Darul Aman
KDA
VS
Perak FC
PFC
Kedah1.80
Seri3.25
Perak3.80
Kedah -0.5 AH1.95
BTTS Ya2.10
Liga Super MY
Lusa • 19:45 MYT
Sabah FC
SFC
VS
Pulau Pinang FC
PPFC
Sabah1.95
Seri3.20
Pulau Pinang3.40
Over 2.52.00
Under 2.51.78

English Premier League (EPL) — Musim 2026/25. Semua odds dalam format Eropah. Pasaran handicap Asia, over/under dan lebih 50 pasaran setiap perlawanan tersedia.

EPL
LIVE 34'
Manchester City
MCI
1 – 0
MASA NYATA
Arsenal
ARS
Man City1.62
Seri4.10
Arsenal4.75
Over 2.51.78
Under 2.51.98
EPL
Esok • 03:00 MYT
Liverpool
LIV
VS
Tottenham Hotspur
TOT
Liverpool1.55
Seri4.30
Tottenham5.50
Over 3.52.10
BTTS Ya1.68
EPL
Lusa • 01:30 MYT
Chelsea
CHE
VS
Manchester United
MUN
Chelsea1.95
Seri3.50
Man United3.60
Over 2.51.82
Under 2.51.95

Perlawanan antarabangsa dan Kejohanan AFF — sokongan penuh untuk pasukan Malaysia. Odds dalam format Melayu dan Eropah tersedia.

AFF Championship
LIVE 52'
Malaysia 🇲🇾
MAS
1 – 0
MASA NYATA
Thailand 🇹🇭
THA
Malaysia2.20
Seri3.10
Thailand3.00
Over 1.51.60
Under 1.52.25
AFF Championship
Khamis • 20:00 MYT
Vietnam 🇻🇳
VIE
VS
Indonesia 🇮🇩
IDN
Vietnam2.05
Seri3.30
Indonesia3.20
Over 2.51.90
BTTS Ya1.75

Kejohanan Badminton Dunia BWF — pasukan dan pemain Malaysia diliputi penuh. Odds untuk perlawanan tunggal, beregu, dan pasukan tersedia.

BWF World Tour Finals
LIVE Game 2
Lee Zii Jia 🇲🇾
Tunggal Lelaki
1 – 0
GAME
Viktor Axelsen 🇩🇰
Tunggal Lelaki
Lee Zii Jia2.45
Axelsen1.55
3 Game Ya1.88
3 Game Tidak1.90
BWF Super 1000
Esok • 15:00 MYT
Aaron/Wooi Yik 🇲🇾
Beregu Lelaki
VS
Minions 🇮🇩
Beregu Lelaki
Aaron/Wooi Yik2.70
Minions1.45
3 Game Ya2.05
3 Game Tidak1.73

E-Sukan — Dota 2, CS2 & League of Legends. Pasaran odds masa nyata untuk tournament utama dunia. Odds dikemas kini mengikut keadaan semasa setiap peta.

Dota 2 — ESL Pro League
LIVE Peta 2
Team Liquid
TL
1 – 0
PETA
OG Esports
OG
Team Liquid1.55
OG2.35
Over 2.5 Peta1.92
Under 2.5 Peta1.85
CS2 — BLAST Premier
Esok • 22:00 MYT
NAVI
NaVi
VS
FaZe Clan
FaZe
NAVI1.80
FaZe1.95
Over 2.5 Peta2.05
First Blood NAVI2.20
Slip Taruhan
Klik mana-mana odds di kiri untuk tambah ke slip taruhan anda.
ucs9

Memahami Format Odds di UCS9

UCS9 menawarkan tiga format odds — pilih yang paling selesa untuk anda. Semua format boleh ditukar dalam tetapan akaun anda.

Odds Eropah (Decimal)

Format paling popular di ucs9 dan mudah difahami. Angka odds mewakili jumlah yang anda terima (termasuk modal) bagi setiap RM 1 yang dipertaruhkan.

Contoh: Odds 2.50 pada taruhan RM 100
Bayaran jika menang: RM 250 (untung RM 150)

Odds Melayu (Malay)

Format popular di kalangan pemain Malaysia. Odds positif bermakna keuntungan per RM 1 modal; odds negatif bermakna modal yang perlu dipertaruhkan untuk menang RM 1.

Odds +1.50: pertaruhkan RM 100, menang RM 150 untung
Odds -1.50: pertaruhkan RM 150, menang RM 100 untung

Odds Hong Kong (HK)

Format ini menunjukkan keuntungan bersih per unit taruhan, tanpa memasukkan modal asal. Banyak digunakan dalam pasaran bola sepak Asia dan popular di kalangan pemain berpengalaman.

Contoh: Odds HK 1.50 pada taruhan RM 100
Untung bersih: RM 150 (bayaran total RM 250)

Jenis Pasaran Taruhan Sukan di UCS9

Pasaran Penerangan Sesuai Untuk
1X2Menang / Seri / KalahPemula
Asian HandicapKelebihan/kelemahan diberikan kepada pasukanSemua peringkat
Over/UnderTeka jumlah gol atas atau bawah thresholdSemua peringkat
BTTSKedua-dua pasukan jaringkan golSederhana
Skor TepatTeka skor akhir dengan tepatBerpengalaman
Pencetak GolPemain mana mencetak gol pertama/bila-bila masaBerpengalaman
Sudut PenjuruJumlah sudut dalam perlawananSederhana

Kebarangkalian Tersirat dalam Odds

Setiap odds mempunyai kebarangkalian tersirat (implied probability) yang menggambarkan anggaran platform tentang kebarangkalian kejadian itu berlaku. Memahami konsep ini membantu anda menilai sama ada odds yang ditawarkan ucs9 memberikan nilai yang baik.

Odds 1.50 → Kebarangkalian tersirat66.7%
Odds 2.00 → Kebarangkalian tersirat50.0%
Odds 3.00 → Kebarangkalian tersirat33.3%
Odds 5.00 → Kebarangkalian tersirat20.0%

Formula mudah: Kebarangkalian (%) = 100 ÷ Odds Decimal. Jika anda percaya kebarangkalian sebenar lebih tinggi dari yang tersirat dalam odds, taruhan itu mungkin mempunyai nilai (value bet).

ucs9

Cara Pasang Taruhan Sukan di UCS9

1
Daftar & Log Masuk
Daftar akaun ucs9 percuma dalam masa 2 minit. Hanya nombor telefon Malaysia dan kata laluan diperlukan. Tiada dokumen rumit pada peringkat awal.
2
Buat Deposit
Tambah kredit akaun melalui Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, atau FPX (Maybank2u, CIMB Clicks). Deposit minimum RM 20, diproses dalam masa bawah satu minit.
3
Pilih Perlawanan & Pasaran
Navigasi ke bahagian Odds Perlawanan ucs9, pilih liga atau sukan kegemaran anda, pilih perlawanan, kemudian klik pada odds pasaran pilihan anda untuk tambah ke slip taruhan.
4
Tetapkan Jumlah Taruhan
Masukkan jumlah yang ingin anda pertaruhkan dalam slip taruhan. Potensi bayaran akan dikira secara automatik. Anda boleh tambah berbilang perlawanan untuk taruhan akumulator (parlay).
5
Sahkan & Tunggu Keputusan
Tekan "Sahkan Taruhan" dan tunggu keputusan perlawanan. Kemenangan dikreditkan ke akaun ucs9 anda secara automatik sebaik perlawanan tamat. Pengeluaran ke ewallet dalam masa 5 minit.

Ciri Cash-Out UCS9 — Kawalan Ada di Tangan Anda

Cash-out adalah salah satu ciri paling bernilai dalam platform taruhan sukan ucs9. Ia membolehkan anda menyelesaikan taruhan sebelum perlawanan tamat — sama ada untuk kunci keuntungan atau kurangkan kerugian.

Cash-Out Penuh

Tutup semua taruhan anda pada nilai semasa — nilai ini berubah mengikut keadaan perlawanan masa nyata.

Cash-Out Separa

Kunci sebahagian keuntungan sambil biarkan baki taruhan berjalan. Strategi terbaik bila pasukan anda sedang memimpin tapi keadaan mula tidak menentu.

Auto Cash-Out

Tetapkan nilai cash-out sasaran dan sistem ucs9 akan laksanakan secara automatik apabila nilai tersebut tercapai — walaupun anda tidak sedang dalam aplikasi.

Taruhan Akumulator (Parlay) di UCS9

Akumulator menggabungkan beberapa taruhan dalam satu slip — semua mesti menang untuk anda terima bayaran. Odds digandakan, jadi bayaran berpotensi jauh lebih besar.

Contoh Akumulator 3 Perlawanan:
JDT Menang× 1.90
Liverpool Menang× 1.55
Lee Zii Jia Menang× 2.45
Jumlah Odds× 7.21
Taruhan RM 50 → Bayaran potensi RM 360.50
ucs9

Kenapa Odds Perlawanan di UCS9 Pilihan Utama Pemain Malaysia?

Dalam dunia pertaruhan sukan online, odds adalah segalanya. Perbezaan kecil dalam odds — katakan 1.85 berbanding 2.05 untuk taruhan yang sama — boleh memberikan impak besar kepada keuntungan anda dalam jangka panjang. Ini sebabnya pemain serius sentiasa pilih platform yang menawarkan odds paling kompetitif. Dan di Malaysia, ucs9 konsisten berada dalam kelompok terbaik dari segi nilai odds yang ditawarkan.

Platform ucs9 merangkumi lebih 500 perlawanan setiap hari dari pelbagai liga dan sukan — bermula dengan Liga Super Malaysia yang paling dekat di hati rakyat tempatan, hingga EPL, La Liga, Bundesliga, dan liga-liga Asia lain. Untuk sukan bukan bola sepak, badminton mendapat perhatian khusus memandangkan Malaysia adalah kuasa badminton dunia. Pemain Malaysia di ucs9 sentiasa mendapat odds terbaik untuk pemain-pemain seperti Lee Zii Jia, Aaron Chia, dan Pearly Tan yang mengharumkan nama negara di persada antarabangsa.

Satu kelebihan ucs9 yang sering dipuji oleh ahlinya ialah kelajuan kemaskini odds. Dalam taruhan in-play atau taruhan masa nyata, setiap saat penting. Jika peluang terbuka selepas satu gol atau sepakan sudut penting, anda perlu bertindak pantas sebelum odds berubah. Sistem ucs9 direka untuk memastikan kemaskini odds adalah selancar dan serentas mungkin — dengan kelewatan minimum supaya anda tidak terlepas peluang.

E-sukan juga mendapat tempat yang sama penting di ucs9. Dota 2, Counter-Strike 2, dan League of Legends adalah antara permainan yang paling banyak diminati oleh pemain muda Malaysia. Platform ucs9 menyediakan pasaran odds yang sangat terperinci untuk setiap tournament besar — dari pasaran mudah seperti "pemenang perlawanan" hingga pasaran spesifik seperti "first blood", "jumlah tower dirobohkan", dan "handicap peta". Ini memberikan kedalaman yang ramai pemain e-sukan sangat hargai.

Dari segi kemudahan deposit dan pengeluaran, ucs9 memimpin industri dengan sokongan penuh untuk semua kaedah pembayaran popular Malaysia. Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, dan FPX melalui Maybank2u atau CIMB Clicks semuanya tersedia tanpa sebarang yuran transaksi. Kemenangan dari taruhan sukan biasanya diproses dan masuk ke akaun anda dalam masa 5 minit selepas perlawanan selesai — jauh lebih pantas dari kebanyakan platform lain.

Bagi pemain yang baru mula, jangan risau — ucs9 menyediakan panduan lengkap dalam Bahasa Malaysia dan pasukan sokongan pelanggan 24 jam yang bersedia membantu dalam bahasa ibu anda. Bonus selamat datang sehingga RM 1,000 juga tersedia untuk membantu anda mulakan perjalanan pertaruhan sukan dengan modal tambahan. Daftar hari ini dan rasai sendiri kenapa lebih 2.4 juta pemain Malaysia mempercayai ucs9 sebagai platform taruhan sukan utama mereka.

Kaedah Deposit UCS9
  • Touch 'n Go eWallet
  • GrabPay
  • Boost eWallet
  • ShopeePay
  • DuitNow
  • FPX (Maybank2u, CIMB Clicks)
Deposit minimum: RM 20 • Tiada yuran transaksi
Kelebihan Odds UCS9
Liga Super Malaysia
Liputan penuh + pasaran dalam 50+ jenis
In-Play Masa Nyata
Odds dikemas kini < 1 saat kelewatan
Cash-Out Fleksibel
Penuh, separa, atau auto cash-out
Akumulator / Parlay
Sehingga 12 kaki dalam satu slip
Bonus Sukan UCS9
Bonus Selamat Datang
Sehingga RM 1,000 untuk ahli baru
Cashback Sukan
10% cashback untuk kekalahan bersih mingguan
Parlay Khas
Bonus 5–25% untuk akumulator 4 kaki ke atas
Tuntut Bonus Sekarang
Dasar Privasi UCS9 — Taruhan Anda Selamat & Sulit

Semua aktiviti pertaruhan, data akaun dan maklumat kewangan anda di ucs9 dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit. Rekod taruhan anda adalah sulit sepenuhnya dan tidak dikongsi kepada mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. UCS9 mematuhi Akta Perlindungan Data Peribadi Malaysia 2010 sepenuhnya.

Untuk maklumat lanjut, sila baca Dasar Privasi penuh kami.

Platform Taruhan Sukan Terpercaya di Malaysia

Berlesen Rasmi
SSL 256-bit
Odds Kompetitif
Sokongan 24/7
Bayaran Tempatan
Pengeluaran Pantas

Soalan Lazim — Odds Perlawanan UCS9

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya tentang odds dan taruhan sukan di ucs9.

Taruhan pra-perlawanan adalah taruhan yang dibuat sebelum perlawanan bermula — odds biasanya lebih stabil dan anda ada masa untuk buat kajian. Taruhan in-play pula dibuat semasa perlawanan sedang berlangsung di ucs9. Odds dalam mod in-play berubah setiap saat mengikut keadaan permainan masa nyata — ini memberikan peluang yang unik untuk bertaruh berdasarkan apa yang sedang berlaku di padang. Pasaran in-play di ucs9 merangkumi lebih 30 jenis pasaran tambahan berbanding taruhan biasa.

Di ucs9, anda boleh menukar format odds dengan mudah melalui tetapan akaun anda. Log masuk ke akaun, pergi ke "Tetapan" atau "Profil", cari pilihan "Format Odds" dan pilih antara Decimal (Eropah), Melayu, atau Hong Kong. Perubahan akan berkuat kuasa segera untuk semua paparan odds dalam platform. Format Melayu adalah yang paling popular di kalangan pemain Malaysia di ucs9 kerana lebih intuitif — nombor positif untuk pasukan underdog dan nombor negatif untuk pasukan favorit.

Cash-out tersedia untuk majoriti perlawanan sukan di ucs9, termasuk Liga Super Malaysia, EPL, AFF, badminton BWF dan e-sukan. Ikon cash-out akan muncul dalam "Taruhan Aktif" anda jika pilihan tersebut tersedia bagi taruhan berkenaan. Nilai cash-out dikira secara masa nyata berdasarkan keadaan perlawanan semasa — semakin anda "dalam keuntungan", semakin tinggi nilai cash-out yang ditawarkan. Anda boleh pilih cash-out penuh (tutup semua taruhan), cash-out separa (tutup sebahagian), atau tetapkan auto cash-out pada nilai tertentu.

Di ucs9, anda boleh menggabungkan sehingga 12 perlawanan (kaki) dalam satu slip taruhan akumulator. Minimum untuk akumulator ialah 2 kaki. Semakin banyak kaki anda tambah, semakin tinggi jumlah odds dan potensi bayaran — tetapi semua kaki mesti menang untuk anda menerima bayaran penuh. UCS9 juga menawarkan bonus parlay khas yang menambah 5% hingga 25% pada bayaran anda jika anda berjaya memenangi akumulator dengan 4 kaki atau lebih.

Sedia Pasang Taruhan pada Odds Terbaik di UCS9?

Daftar percuma, tuntut bonus sehingga RM 1,000, dan mula nikmati odds perlawanan yang kompetitif untuk Liga Super Malaysia, EPL, badminton & e-sukan.

English